KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11554498
nr 1155 4498
Skulptur
metall, "Dea Bendata" 1900-talets början, höjd: 32 inkl sockel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 januari 2018
kl 20:36:55
500 kr
700 kr